לקוחות מספרים

"אורנה המהממת! אתמול קיבלנו ממך ממבחר הטעמים שלך, היה טוב ברמות מטורפות, כל הבנות התענגו על המאכלים שלך: פשטידות / סושי טורטיה / פוקאצות מדהימות / סלטים / כריכי קוראסון / קובניות ועוד ועוד... אין תחליף. זו הפעם השלישית או הרביעית שאני מזמינה ממך וכל פעם מחכה כבר לפעם הבאה"
אליס
"שירות מושלם, אוכל טעים ואורנה מקסימה ונעימה! כשמארחים לא מספיקים לטעום, אבל כשהאורחים מדברים על האוכל הטעים גם שבוע אחרי האירוע, אני מבינה שבחרתי נכון! נפגש באירוע הבא"
מיכל
"המשקיעים מחו"ל הגיעו לארץ לסבב פגישות, ואנחנו החלטנו להפתיע אותם עם כיבוד שהם לא מכירים ולא טעמו מעולם - ג'חנונים, קובניות ממולאות, סבאיה, זלביות מלאווחים, עם ביצים קשות, רסק עגבניות וחריף. אין ספק שמגשי האירוח המיוחדים של אורנה, היו חלק לא מבוטל בהשקעה הראשונית שלהם בנו"
אביב
"אורנה אהובה, מאיפה בכלל להתחיל להודות לך? כפי שאמרתי לך מהרגע הראשון ששמעתי את קולך בטלפון מבלי בכלל להכירך קודם לכן ישר הרגשתי שמדובר באישה שכולה לב ענק! הבוקר עשיתי לנו אירוע בלתי נשכח! העלייה לתורה והנחת תפילין של בני הבכור, המחמאות לא מפסיקות לזרום! אוכל טעים בטירוף! הגשה מושלמת! שרות מדהים! עיצוב הארוע מעלף! את פשוט אישה מדהימה!צוות מקצועי ברמות אחרות!

באמת אין דיי מילים להודות לך אהובה. אין ספק שהוכתרת לקייטרינג המשפחתי לכל אירוע! לא יכול היה להיות יותר מושלם מזה! המון המון המון תודה על הכל! באהבה מכל משפחת ברכה"
שגית
"כמו בבליינד דייט מודרני, הלכנו על הקייטרינג של אורנה על בסיס תמונות בלבד. למה לא לפרגן לתושבת היישוב בה אנו חיים, ועם כשרות של הרב של היישוב? אין סיבה שלא. וכמו בסיפורים - זכינו!
התמונות של אורנה סיפרו את כל הסיפור: אוכל מוגש בצורה יפה ואסטטית, שפע שאפשר לתאר רק כך: "האוכל לא נגמר", שירות עם חיוך ובלי היסוסים, עמידה בלוח זמנים והכל, מלבד זה שהיה ערוך יפה היה טעיםםםםם מעשה ידי הזהב של אורנה. מעריכת השולחנות בה ישבו האורחים ועיצובן, דרך כלים חד פעמיים תואמים וכלה ב"חוסר דאגות" לבעלי השמחה... אי אפשר לבקש יותר.

תודה אורנה ותמיר ולירון על המושלמות! והכי חשוב: קינוחים חלביים על בסיס שמנת אמיתי. האורחים מה-זה התלהבו. לא בכל יום רואים דברים כאלה באולם בית כנסת באורנית"
ציפי אמירי